Nieuws

Heisterkamp Team: Planning Travemünde

Geplaatst: 12 februari 2019

Deze week maken we kennis met onze planners in Travemünde. Onze vestiging in Travemünde werd in 1996 opgericht en ligt direct aan de Skandinavienkai. Deze locatie biedt flexibiliteit en is het knooppunt tussen Duitsland en Scandinavië. Heisterkamp Travemünde heeft de perfecte aansluiting door gebruikmaking van ferryverkeermogelijkheden en is dus ideaal voor de transportwereld. Om alles in goede lijnen te laten lopen, zijn onze planners essentieel. Hieronder lees je hun verhaal.

“Ons team in Travemünde bestaat uit vijf gemotiveerde planners. In eerste instantie bestaat ons werk uit het inplannen van trailers en chauffeurs. Dit doen we aan de hand van laad- en lostijden, volledig naar wens van de klant. Daarnaast werken we heel oplossingsgericht. Voorkomende problemen worden door ons team goed geanalyseerd en er wordt altijd een passende oplossing gevonden. Je kunt zeggen dat we een soort bemiddelaar zijn tussen chauffeurs en klanten. We zorgen ervoor dat de klanten goed worden geholpen en dat chauffeurs op een efficiënte en plezierige manier te werk kunnen gaan. Door deze aanpak en constante kennisuitwisseling, is er in de loop van de jaren een goede samenwerking ontstaan tussen onze opdrachtgevers en Heisterkamp.

Het werk van een planner is best hectisch. Er is altijd wat te doen. In totaal zijn er ongeveer 100 vrachtwagens in dagelijks gebruik. Een uitdaging voor ons als planner, maar ook erg interessant voor onze chauffeurs. Het zorgt voor veel afwisseling in het werk.

Door het gebruik van moderne communicatiemiddelen, zoals de boordcomputer, is het contact tussen de chauffeurs en ons sterk verbeterd. Omdat het niet altijd erg persoonlijk is via de systemen zijn onze chauffeurs natuurlijk ook altijd van harte welkom op kantoor.”

Kantoor Travemunde Heisterkamp
Terug naar overzicht
Geïnteresseerd in één van onze mogelijkheden?

Neem vrijblijvend contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken, die passen bij uw wensen en organisatie.