Nieuws

Heisterkamp Team: Planning Szczecin

Geplaatst: 2 juli 2019

Deze week in Tuesday Teamday de collega’s van de afdeling Planning in Szczecin.

In 2005 is de vestiging van Heisterkamp in Szczecin (Polen) geopend. Op dit moment telt onze afdeling 14 planners. De planner is de belangrijke schakel tussen chauffeur en klant. Communicatie is hierbij het sleutelwoord. Een goede relatie tussen chauffeur, klant en planner is essentieel om uitstekende kwaliteit te leveren.

Een aantal planners op onze afdeling zijn in het verleden als chauffeur begonnen bij Heisterkamp en doorgegroeid naar de functie van planner. Zij begrijpen als geen ander wat een chauffeur onderweg meemaakt en waar hij of zij tegen problemen aan kan lopen. Zij kunnen de chauffeurs uitstekend helpen om hun werk zo goed mogelijk uit te voeren. Met als resultaat een tevreden klant.

Heisterkamp Planning Szczecin

Ons werk als planner bij Heisterkamp is zeer dynamisch. Elke dag is anders: ’s ochtends weet je nog niet wat er die dag zal gebeuren, erg afwisselend. Natuurlijk krijgen we ook te maken met onvoorziene problemen gedurende de dag, maar het is juist een uitdaging om deze zo goed mogelijk op te lossen. Dat maakt het werk leuk en stemt ons erg trots als zowel de klant als chauffeur uiteindelijk tevreden zijn.

Het team van planners in Szczecin is een geweldig team met hardwerkende mensen, maar die ook graag plezier maken samen. Ze zorgen dus niet alleen voor een goede band tussen klant en chauffeur maar ook onderling.

Planning Heisterkamp Szczecin
Terug naar overzicht
Geïnteresseerd in één van onze mogelijkheden?

Neem vrijblijvend contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken, die passen bij uw wensen en organisatie.