Nieuws

Heisterkamp Team: Facturatie Travemünde

Geplaatst: 25 juni 2019

Met ons team zijn wij verantwoordelijk voor het factureren van klanten waarvoor onze GmbH chauffeurs rijden. Naast het daadwerkelijk factureren van de kilometers, verzorgen wij de papierstroom richting de klant. Op die manier weet de klant precies waar die aan toe is.

Ook analyseren wij de gereden kilometers van de chauffeurs. We onderzoeken waar de teveel gereden kilometers vandaan komen en hoe we dit in de toekomst kunnen voorkomen. Dit is leuk uitzoekwerk! Wij hebben hierdoor contact met klanten, chauffeurs en de planning. Mede daardoor is ons werk ook zo leuk omdat je intensief contact hebt met alle betrokken partijen.

Heisterkamp Facturatie Travemunde

Doordat wij vlak bij de planning zitten, is de communicatie tussen operatie en facturatie prima en kunnen wij de klant optimaal ontlasten. Voor het werk dat we doen moet je secuur en geconcentreerd kunnen werken. Naast het serieuze factureerwerk hebben wij ook veel plezier met elkaar en met andere collega’s in Travemünde. Doordat ons team dichtbij andere afdelingen zit, voelen we ons één groot team!

Heisterkamp Facturatie Travemunde Werkplek
Terug naar overzicht
Geïnteresseerd in één van onze mogelijkheden?

Neem vrijblijvend contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken, die passen bij uw wensen en organisatie.