Nieuws

Heisterkamp Team: Boekhouding

Geplaatst: 30 april 2019

De boekhoudafdeling van Heisterkamp is gevestigd op de 2e verdieping van het hoofdkantoor in Oldenzaal. Het team, bestaande uit 11 personen, is een team waar hard wordt gewerkt, maar waar ook gezelligheid op z’n tijd erg belangrijk is. Wie zij zijn? Dat lees je hier.“Wij zijn een team dat eigenlijk is opgesplitst in drie delen. De eerste groep bestaat uit 7 personen die zich bezighouden met de dagelijkse financiële administratie. Daarnaast zijn 3 personen verantwoordelijk voor debiteurenbeheer en is Niek onze concern controller.

De afdeling is een goede mix van personen met jarenlange ervaring en jonge, actieve collega’s. Samen zorgen we ervoor dat de boekhoud gerelateerde werkzaamheden binnen Heisterkamp op tijd worden aangeleverd bij belanghebbenden. Onze collega’s van debiteurenbeheer zorgen er daarnaast voor dat onze debiteuren op tijd betalen.

Binnen Heisterkamp is er continu uitdaging. Gelukkig is er, naast de serieuze werkzaamheden, zo nu en dan ook tijd voor een praatje of een lolletje. De sfeer op de afdeling is goed en dit zie je mede terug in het feit dat een groot deel van het team al meer dan 10 jaar werkzaam is bij Heisterkamp. Uitschieter is Frank met meer dan 25 dienstjaren. Wegens dit feit hoeven we vast niet uit te leggen dat het goed werken is op onze afdeling.

Bijzonder detail: “hoewel ons team niet erg groot is met 11 personen, hebben we wel drie namen die twee keer voorkomen. Dit zorgt nog weleens voor de nodige verwarring als iemand een naam roept over de afdeling.”

Team boekhouding Heisterkamp
Terug naar overzicht
Geïnteresseerd in één van onze mogelijkheden?

Neem vrijblijvend contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken, die passen bij uw wensen en organisatie.